Ośrodek Rehabilitacji i Rekreacji "Na Wzgórzu"

Nr telefonu do kontaktu tel. 603 707 854
email formularza kontaktu dogo.hipo@wp.pl

Opis

63-507 Kobyla Góra, Parzynów 133

TERAPIA INDYWIDUALNA, ZAJĘCIA GRUPOWE, REHABILITACJA

Twoje dziecko potrzebuje wsparcia w formie zajęć terapeutycznych z udziałem zwierząt? To miejsce jest właśnie dla Ciebie! Ośrodek „Na Wzgórzu” to miejsce, w którym czas płynie inaczej. Tu nawet gdy pada deszcz to i tak świeci słońce. Kto tu był, wie, a kto nie był, musi sprawdzić!

Ośrodek położony jest w malowniczej miejscowości Parzynów nieopodal Kobylej Góry. To ogromna zaleta, otoczeni jesteśmy samą naturą, z dala od zgiełku miasta. Spokój, cisza, odprężenie – te stany najlepiej opisują moc tutejszego krajobrazu.

Nieopodal znajduje się najwyższe wzniesienie wielkopolski, a na nim Krzyż Jubileuszowy, który przyciąga wielu turystów. Pobliska Kobyla Góra oferuje kąpielisko, gdzie latem plaże wypełnione są wypoczywającymi z różnych stron. Wycieczki konne w terenie prowadzą nas w różne ciekawe miejsca m.in. na Bałczynę, która leży w paśmie Wzgórz Ostrzeszowskich, a widok okolicy na jej szczycie zapiera dech w piersiach. Najbliższe otoczenie ośrodka to przede wszystkim lasy, a ścieżki w nich ukryte skradły już serce niejednego odwiedzającego i grzybiarza. U nas każdy znajdzie coś dla siebie o każdej porze roku.

Na terenie ośrodka posiadamy bezpieczny plac zabaw dla dzieci, trampolinę, tablicę ścienną, na której dzieci mogą puścić wodze fantazji i malować obrazy kolorowymi kredami. Oferujemy też miejsce na ognisko, boisko do gry w badmintona i siatkówkę, a także kuchnię przygotowaną dla gości, gdzie każdy może napić się kawy czy herbaty.

W naszej ofercie:

  • alpakoterapia
  • jazda konna
  • jeździectwo naturalne
  • hipoterapia
  • dogoterapia
  • felinoterapia
  • Horse Assisted Education
  • Półkolonie
  • Urodziny i wycieczki

Informacje dodatkowe

Rehabilitacja dzieci dogoterapia, hipoterapia
Sprzęt rehabilitacyjny ---
Rehabilitacja niemowląt ---
Tryb rehabilitacji rehabilitacja ambulatoryjna
Finansowanie prywatne

Lokalizacja

Kobyla Góra, wielkopolskie
Parzynów 133, 63-507
Współrzędne geograficzne: (51.36904, 17.90264)
Wskazania lokalizacji mają charakter informacyjny i mogą być niedokładne.

Szczegóły ogłoszenia

W kategoriach Rehabilitacja