Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy „Polanika”

Nr telefonu do kontaktu tel. 41 260 50 60, 728 451 263
email formularza kontaktu polanika@polanika.pl

Opis

26-050 Zagnańsk, ul. Laskowa 95 Chrusty

TURNUSY REHABILITACYJNE DLA DZIECIZ AUTYZMEM, Z ZESPOŁEM ASPERGERA, MPD, ADHDORAZ DLA DZIECI Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ

Polanika to Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy znajdujący się w bliskim sąsiedztwie Dębu Bartek. Urokliwe położenie w sercu Gór Świętokrzyskich pozwala na wypoczynek na najwyższym poziomie. Opieka zespołu wykwalifikowanych terapeutów oraz nowoczesny sprzęt rehabilitacyjny sprawiają, że goście są w 100% zadowoleni z rezultatów zabiegów.

Misją ośrodka jest integracja osób niepełnosprawnych oraz pomoc w ich usamodzielnieniu i aktywności.

Rehabilitacja dzieci jest złożonym procesem terapeutycznym, wymagającym udziału w nim wielu specjalistów oraz wykorzystania różnego rodzaju sprzętu pomocniczego. Dla dzieci przygotowaliśmy indywidualne i grupowe zabiegi rehabilitacyjne oraz terapię wspomagającą. Łączymy rehabilitację z elementami zabawy.

Małym pacjentom oferujemy:

  • turnusy rehabilitacyjne – 70 zabiegów,
  • turnusy rehabilitacyjno-wypoczynkowe – 30 zabiegów,
  • turnusy dedykowane dzieciom z określonym typem dysfunkcji – 70 zabiegów.

Program rehabilitacji jest dobrany indywidualnie i dostosowany do potrzeb każdego dziecka, po konsultacji lekarskiej i fizjoterapeutycznej.

Nasz kadra potrafi nawiązać kontakt z dziećmi oraz zachęcić je do aktywnego udziału w rehabilitacji. Ośrodek Polanika dokłada wszelkich starań, żeby nasi mali pacjenci cieszyli się pełnią życia i żeby uśmiech nie schodził z ich twarzy. Podczas rehabilitacji szczególną uwagę przywiązujemy do bezpieczeństwa dzieci oraz dbamy o przyjazną, pełną serdeczności atmosferę.

Dzięki prowadzonej w naszym ośrodku rehabilitacji dzieci zwiększają swoją aktywność fizyczną, poprawiają kondycję psychiczną oraz rozwijają umiejętności społeczne.

Podczas pobytu w naszym ośrodku rodzice mogą skorzystać ze wsparcia psychoterapeutycznego zarówno w formie grupowej (warsztaty, prelekcje), jak i indywidualnej.

Zapraszamy na turnusy przed i po sezonie!

Lokalizacja

Chrusty, świętokrzyskie
ul. Laskowa 95, 26-050
Współrzędne geograficzne: (50.9661108, 20.664769482432)
Wskazania lokalizacji mają charakter informacyjny i mogą być niedokładne.

Szczegóły ogłoszenia

W kategoriach Rehabilitacja