Rehabilitacja dzieci - przewodnik

Rehabilitacja dzieci jest procesem, który ma na celu umożliwienie dzieciom osiągnięcie swojej maksymalnej sprawności i samodzielności na dalszych etapach rozwoju. Dzięki odpowiednio wcześnie podjętej rehabilitacji w wielu przypadkach możliwe jest całkowite wyeliminowanie problemu zdrowotnego u dziecka lub jego znaczne zminimalizowanie. Skuteczna rehabilitacja musi być właściwie dobrana dla danego dziecka i prowadzona pod okiem wykwalifikowanego specjalisty. Obecnie segment usług rehabilitacyjnych dla dzieci rozwija się bardzo dynamicznie, a możliwości terapeutyczne stają się coraz większe wraz z rozwojem nowoczesnych technologii.

Celem naszego serwisu jest pomoc rodzicom w znalezieniu odpowiadającej oczekiwaniom rehabilitacji dla swojej pociechy. Aby ułatwić poszukiwania, gromadzimy w jednym miejscu informacje o usługach wyłącznie z wąskiego zakresu rehabilitacji, jaką jest terapia dzieci. Jednocześnie umożliwiamy rehabilitantom, terapeutom, sklepom medycznym i innym podmiotom świadczącym usługi w dziedzinie rehabilitacji dzieci precyzyjne dotarcie do osób, które potrzebują dokładnie takiej oferty.

W serwisie można w prosty i wygodny sposób znaleźć odpowiednie usługi w swojej najbliższej okolicy, jak i na terenie całego kraju. Intuicyjny model wyszukiwania w serwisie zapewnia przyjazne dla internauty przeglądanie propozycji usług rehabilitacyjnych. Narzędzia kontaktowe natomiast usprawnią proces zdobywania szczegółowych informacji o prezentowanych ofertach bezpośrednio u źródła. Zapoznaj się z funkcjonalnością serwisu i znajdź idealnie dobraną ofertę rehabilitacyjną do potrzeb Twojego dziecka.

Aktualności

Planszówki kontra sieciówki – turniej gier w Warszawie

Zapraszamy na I Turniej Gier Planszowych organizowany w Warszawie w Bibliotece Przystanek Książka przy ul. Grójeckiej 42. Wstęp na turniej jest bezpłatny. Turniej rozpocznie się o godzinie 17.

Festiwal Biegów Świętego Mikołaja

Zapraszamy na Festiwal Biegów Świętego Mikołaja Fabryki Cukierniczej Kopernik w Toruniu! Festiwal obejmuje zawody dla dzieci, tzw. Bieg Mikołajka dla Dzieci, który odbędzie się 8 grudnia, jak również dystanse dla dorosłych w niedzielę 9 grudnia.

Kraina Śpiochów – bajka dla najmłodszych

Bałtycki teatr Dramatyczny w Koszalinie zaprasza na premierę bajki dla dzieci w wieku już od 3 lat „Kraina Śpiochów”, która odbędzie się 1 grudnia o godzinie 16 na Placu Teatralnym 1.

Wolna i Niepodległa – koncert dla dzieci

17 listopada o godzinie 16 w Domu Kultury Zacisze odbędzie się świętowanie dla rodzin z dziećmi z okazji setnej rocznicy odzyskania niepodległości. Wstęp wolny. Koncert poprzedzony będzie warsztatami rodzinnymi.