Rehabilitacja dzieci - przewodnik

Rehabilitacja dzieci jest procesem, który ma na celu umożliwienie dzieciom osiągnięcie swojej maksymalnej sprawności i samodzielności na dalszych etapach rozwoju. Dzięki odpowiednio wcześnie podjętej rehabilitacji w wielu przypadkach możliwe jest całkowite wyeliminowanie problemu zdrowotnego u dziecka lub jego znaczne zminimalizowanie. Skuteczna rehabilitacja musi być właściwie dobrana dla danego dziecka i prowadzona pod okiem wykwalifikowanego specjalisty. Obecnie segment usług rehabilitacyjnych dla dzieci rozwija się bardzo dynamicznie, a możliwości terapeutyczne stają się coraz większe wraz z rozwojem nowoczesnych technologii.

Celem naszego serwisu jest pomoc rodzicom w znalezieniu odpowiadającej oczekiwaniom rehabilitacji dla swojej pociechy. Aby ułatwić poszukiwania, gromadzimy w jednym miejscu informacje o usługach wyłącznie z wąskiego zakresu rehabilitacji, jaką jest terapia dzieci. Jednocześnie umożliwiamy rehabilitantom, terapeutom, sklepom medycznym i innym podmiotom świadczącym usługi w dziedzinie rehabilitacji dzieci precyzyjne dotarcie do osób, które potrzebują dokładnie takiej oferty.

W serwisie można w prosty i wygodny sposób znaleźć odpowiednie usługi w swojej najbliższej okolicy, jak i na terenie całego kraju. Intuicyjny model wyszukiwania w serwisie zapewnia przyjazne dla internauty przeglądanie propozycji usług rehabilitacyjnych. Narzędzia kontaktowe natomiast usprawnią proces zdobywania szczegółowych informacji o prezentowanych ofertach bezpośrednio u źródła. Zapoznaj się z funkcjonalnością serwisu i znajdź idealnie dobraną ofertę rehabilitacyjną do potrzeb Twojego dziecka.

Aktualności

Festiwal Bajek Poznań

W dniach 15 - 18 czerwca odbędzie się pierwszy Festiwal Bajek w Teatrze Cortique w Poznaniu. Wystawionych zostanie aż 6 spektakli, 2 koncerty, 2 występy storytellingowe, 2 mini-spektakle lalkowe oraz 4 warsztaty tematyczne. Zaproszone są zarówno dzieci, jak i młodzież i dorośli a także seniorzy.

Joga dla dzieci

Już w najbliższy czwartek, tj. 7 czerwca zapraszamy dzieci w wieku 3-5 lat na otwarty warsztat jogi do Służewskiego Domu kultury w Warszawie. Ćwiczenia odbywać się będą na świeżym powietrzu, a w razie niepogody w budynku domu kultury.

Gdynia OPEN 2018

Przez cały długi weekend majowo-czerwcowy, czyli od 31 maja do 3 czerwca odbywać się będzie Międzynarodowy Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej Gdynia OPEN 2018. Głosy utalentowanych solistów i zespołów lokalnych zabrzmią w Pomorskim parku naukowo Technologicznym oraz Parku Rady Europy.

Spektakt „Doktor Dolittle i jego zwierzęta”

Teatr Capitol zaprasza najmłodszych widzów na opowieść muzyczną o Doktorze Dolittle. Spektakt odbędzie się w Warszawie, w Teatrze Capitol na Scenie Mniejszej 24 maja o godzinie10:00. Przedstawienie dedykowane jest dzieciom w wieku od 5 do 12 lat.