Rehabilitacja dzieci - przewodnik

Rehabilitacja dzieci jest procesem, który ma na celu umożliwienie dzieciom osiągnięcie swojej maksymalnej sprawności i samodzielności na dalszych etapach rozwoju. Dzięki odpowiednio wcześnie podjętej rehabilitacji w wielu przypadkach możliwe jest całkowite wyeliminowanie problemu zdrowotnego u dziecka lub jego znaczne zminimalizowanie. Skuteczna rehabilitacja musi być właściwie dobrana dla danego dziecka i prowadzona pod okiem wykwalifikowanego specjalisty. Obecnie segment usług rehabilitacyjnych dla dzieci rozwija się bardzo dynamicznie, a możliwości terapeutyczne stają się coraz większe wraz z rozwojem nowoczesnych technologii.

Celem naszego serwisu jest pomoc rodzicom w znalezieniu odpowiadającej oczekiwaniom rehabilitacji dla swojej pociechy. Aby ułatwić poszukiwania, gromadzimy w jednym miejscu informacje o usługach wyłącznie z wąskiego zakresu rehabilitacji, jaką jest terapia dzieci. Jednocześnie umożliwiamy rehabilitantom, terapeutom, sklepom medycznym i innym podmiotom świadczącym usługi w dziedzinie rehabilitacji dzieci precyzyjne dotarcie do osób, które potrzebują dokładnie takiej oferty.

W serwisie można w prosty i wygodny sposób znaleźć odpowiednie usługi w swojej najbliższej okolicy, jak i na terenie całego kraju. Intuicyjny model wyszukiwania w serwisie zapewnia przyjazne dla internauty przeglądanie propozycji usług rehabilitacyjnych. Narzędzia kontaktowe natomiast usprawnią proces zdobywania szczegółowych informacji o prezentowanych ofertach bezpośrednio u źródła. Zapoznaj się z funkcjonalnością serwisu i znajdź idealnie dobraną ofertę rehabilitacyjną do potrzeb Twojego dziecka.

Aktualności

Malowanie światłem

Zapraszamy na warsztaty fotograficzne dla dzieci w wieku 5+, które odbędą się w CMOK w Poznaniu. Na warsztatach dziec porzucą farby i pędzle i operować będą... światłem.

Weekend atrakcji - Hulakula w Warszawie

W najbliższy weekend zapraszamy całe rodziny na animacje rodzinne do Rozrywkowego Centrum Miasta Hulakula w Warszawie. Najmłodsi przeżyją niezapomnianą morską przygodę. Organizatorzy imprezy przygotuję stroje i ekwipunek – dzieci wybiorą się na poszukiwanie zaginionego skarbu i spotkanie z dzikimi tubylcami.

Festiwal Bajek Poznań

W dniach 15 - 18 czerwca odbędzie się pierwszy Festiwal Bajek w Teatrze Cortique w Poznaniu. Wystawionych zostanie aż 6 spektakli, 2 koncerty, 2 występy storytellingowe, 2 mini-spektakle lalkowe oraz 4 warsztaty tematyczne. Zaproszone są zarówno dzieci, jak i młodzież i dorośli a także seniorzy.

Joga dla dzieci

Już w najbliższy czwartek, tj. 7 czerwca zapraszamy dzieci w wieku 3-5 lat na otwarty warsztat jogi do Służewskiego Domu kultury w Warszawie. Ćwiczenia odbywać się będą na świeżym powietrzu, a w razie niepogody w budynku domu kultury.