Lublin lubelskie
Fantastyczna 5/58

http://www.nonaliis.pl/oferta

Tel.: 501 336 817

Dodaj do ulubionych
Zadaj pytanie
Podaj więcej szczegółów które pomogą przygotować ofertę dla Ciebie

Zapewniamy:

Rehabilitacja dzieci
terapia integracji sensorycznej
neurologopedia
terapia ręki
rehabilitacja w wodzie
psychoterapia dzieci
logopedia
arteterapia
muzykoterapia
metoda ruchu rozwijającego Weroniki Sherborne
Finansowanie
prywatne
PFRON

Opis

Non aliis zaprasza Państwa na wyjątkowe turnusy rehabilitacyjne dla dzieci z autyzmem, z Zespołem Aspergera oraz dla dzieci z niepełnosprawnością intelektualną (możliwość dofinansowania z PFRON).

Zapewne zastanawiają się Państwo czym jest Non aliis. W kilku słowach postaram się odpowiedzieć na to pytanie. Przez kilka lat współpracowałam przy organizacji turnusów rehabilitacyjnych dla dzieci z autyzmem i Zespołem Aspergera (TAIRON). To właśnie tam, nauczyłam się jak połączyć ciekawość poznawania nowych miejsc z rehabilitacją dzieci niepełnosprawnych. To własnie tam, poznałam problemy dnia codziennego rodziców i opiekunów dzieci z autyzmem oraz jak trudna jest rola rodzica dziecka niepełnosprawnego. I to własnie tam, w 2012 roku narodziła się we mnie idea otworzenia własnej firmy - Non aliis Marta Cybulska.  Non aliis jest odpowiedzią na Państwa potrzeby i sugestie, jak w jednym czasie zapewnić niepełnosprawnemu dziecku rehabilitację i szansę na " dotrzymanie kroku" reszcie świata, pamiętając o potrzebach pozostałych członków rodziny i im też zapewnić niezapomniane chwile podczas wspólnego wyjazdu. Non aliis proponuje Państwu w swojej ofercie turnusy rehabilitacyjne dla dzieci z autyzmem i z Zespołem Aspergera, z intensywnymi programami terapeutycznymi i jednocześnie z atrakcyjnymi programami turystyczno-rekreacyjnymi dla każdego uczestnika turnusu.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą turnusów na 2019 rok w zakładce OFERTA.

http://www.nonaliis.pl\oferta

Prezentowane treści mają charakter informacyjny i nie stanowią ofery handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.