Ośrodek Rehabilitacyjno–Wypoczynkowy NEPTUN

Jantar pomorskie
ul. Rybacka 22

http://www.neptunjantar.pl

Tel.: 55 247 89 17

Dodaj do ulubionych
Zadaj pytanie
Podaj więcej szczegółów które pomogą przygotować ofertę dla Ciebie

Zapewniamy:

Rehabilitacja dzieci
fizykoterapia dzieci
rehabilitacja w wodzie
kinezyterapia dzieci
muzykoterapia
Finansowanie
prywatne
PFRON

Opis

TURNUSY REHABILITACYJNE NAD MORZEM

Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy Neptun znajduje się w niezwykle atrakcyjnie położonej nadmorskiej miejscowości Jantar na Mierzei Wiślanej. Od ponad 20 lat rozpoczął działalność dla osób niepełnosprawnych, od tego czasu funkcjonuje na rynku usług rehabilitacji odnosząc sukcesy. Nasz obiekt położony jest na 4 ha płaskim, starannie zagospodarowanym i strzeżonym terenie. Oddzielonym pięknym lasem sosnowym od piaszczystej, szerokiej i długiej 10 km plaży

Każdy uczestnik turnusu ma zapewnione 3 zabiegi dziennie, od poniedziałku do piątku, zgodnie z zaleceniami lekarza: m.in. (basen kryty 25 m) z atrakcjami wodnymi, grota solna, fizykoterapia, masaże ręczne,kinezyterapia indywidualna i zespołowa, światłolecznictwo, balneoterapia).

Jako jedyni na Mierzei posiadamy pełnowymiarowy BASEN KRYTY 25m z atrakcjami wodnymi (masaże wodne, gejzery wodne, natrysk płaszczowy, przeciwprądy, jacuzzi solankowe, natrysk Vichy).

Miejscowość Jantar znana jest ze znakomitego klimatu ze względu na oddalenie od dużych aglomeracji miejskich. Stworzony na Mierzei Wiślanej Rezerwat Przyrody „Mewia Łacha” dodaje naszej okolicy atrakcyjności, a dogodne połączenie komunikacji miejskiej do Gdańska (30km), Elbląga, Fromborka i Krynicy Morskiej pozwala na urozmaicenie wypoczynku.

Oferujemy Państwu bogatą bazę zabiegów rehabilitacyjnych starając się o najwyższy standard usług:

  • Fizykoterapia: leczenie polegające na działaniu na organizm człowieka różnymi czynnikami fizycznympochodzącymi ze źródeł naturalnych lub wytworzonych sztucznie, jak: ciepło, drgania mechaniczne, pole magnetyczne, prąd elektryczny, światło, mikrofale, różnego rodzaju promieniowanie
  • Kinezyterapia (ćwiczenia lecznicze): indywidualne i grupowe obejmują ćwiczenia koordynacyjne, ćwiczenia w odciążeniu, ćwiczenia na przyrządach, trening S-E-T TerapiMaster, ćwiczenia równoważne i koordynacyjne, ćwiczenia manualne, nauka chodu, ćwiczenia w wodzie.
  • Krioterapia ogólnoustrojowa w leczeniu:(prywatnie) Jest to bodźcowe i stymulujące zastosowanie w kriokomorze krańcowo niskich temperatur (od -110 do -160 °C) w czasie od 0,5 do 3 minut na powierzchnię całego ciała w celu wywołania odruchów i reakcji obronnych, które leczniczo są korzystne i skuteczne w przywracaniu status quo organizmu ludzkiego.
  • Masaże/Hydroterapia: nasi profesjonalni i bardzo dobrze wyszkoleni masażyści wykonują różnego rodzaje masaże zarówno częściowe jak i całościowe m.in.: klasyczne, relaksacyjne, lecznicze, ozdobne, ujędrniające.
  • Polecamy również szeroką gamę hydromasaży.

 

Prezentowane treści mają charakter informacyjny i nie stanowią ofery handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.