Aktualności

Rozbudowa Kompleksu Wodnego Placu Zabaw w Ciechocinku

W drugiej połowie sierpnia oddana została do użytku druga część Wodnego Placu Zabaw pod tężniami w Ciechocinku. Jest to obecnie jedna z największych atrakcji wodnych w tej części kraju.

W ramach II etapu powstały zjeżdżalnie przewidziane dla dzieci (i nie tylko) powyżej 10 roku życia. Dla rodziców przebywających na placu ze swoimi dziećmi przewidziano leżaki, przebieralnie oraz zaplecze gastronomiczne.

Skrzydlaci jeźdźcy – ferie w muzeum, Kraków

Zapraszamy dzieci w wieku od 5 do 10 lat na warsztaty „Skrzydlaci jeźdźcy”, które odbywać się będą 29 stycznia od godziny 10:20 w Muzeum Książąt Czartoryskich w Krakowie.

W tym roku w ramach wydarzenia dzieci nauczą się, czym jest muzealna kolekcja, skąd w muzeach biorą się dzieła sztuki i jak można je odkrywać. Koszt udziału w warsztatach to 5 zł od dziecka.

ROBOPARK – Międzynarodowa Wystawa Robotów w Bydgoszczy

Wszystkich miłośników robotów, tych młodszych i starszych, zapraszamy na międzynarodową Interaktywną Wystawę Robotów ROBOPARK. Wystawę będzie można podziwiać od 17 stycznia w Galerii Pomorskiej w Bydgoszczy

Wigilijne wypieki – Junior Christmas Story, Warszawa

W najbliższą sobote, 21 grudnia zapraszamy Junior Christmas Story czyli Wigilijne wypieki z Olkiem Multanem, finalistą Masterchef Junior. To pyszne, świąteczne wydarzenie rozpocznie się o 10 w Warszawie, ul. Klimczaka 1/13.

Okres przedświąteczny to najlepszy czas na wspólne pichcenie. Zapach pomarańczy, przypraw korzennych i świeżo upieczonych ciasteczek każdego wprawi w ten wyjątkowy, bożonarodzeniowy klimat.

Podróż w dźwiękach do Tybetu dla dzieci z rodzicami

Już jutro w Poznaniu w magiczną podróż w dźwiękach do Tybetu wybrać się będą mogły dzieci wraz z rodzicami w Księgarni z „Bajki”. Na to muzyczno-geograficzne wydarzenie zapraszamy o godzinie 16:30 na osiedle Przyjaźni 125C.

Dzieci i rodzice wsłuchiwać się będą z dzwonki koshi, gongi wietrzne, misy relaksacyjne i kij deszczowy. Bilety 10 zł.

Będzie strasznie wesoło – impreza dla dzieci, Mielno

Wszystkie dzieci – i nie tylko – zapraszamy na imprezę tematyczną „Będzie strasznie wesoło” do Centrum kultury w Mielnie 31 października w godzinach 17-19.30. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

W czasie wydarzenia odbędą się warsztaty kulinarne kuchni meksykańskiej, kolorowe warsztaty plastyczne oraz animacja i zabawy dla dzieci. Poza tym organizatorzy zapraszają do wzięcia udziału w konkursie na najweselszą dynię!

Junior Halloween Story

Wszystkie dzieci (i nie tylko) zapraszamy na Straszne Halloweenowe Słodkości – Junior Halloween Story już w najbliższą sobotę w Warszawie. Impreza odbędzie się w Cook Story by Samsung przy ulicy Klimczaka 1.

Organizatorzy adresują zabawę do dzieci od 8 roku życiu. Podczas wydarzenia uczestnicy łączyć będą naukę gotowania ze dobrą zabawą.

Bombowa Wyprawa – Ustronie Morskie

Wszystkie dzieci zapraszamy niezwykły spektakl Bombowa Wyprawa w wykonaniu Kabaretu Bzik Show, który wystawiany będzie w amfiteatrze w Ustroniu Morskim w piątek, 12 lipca o godzinie 19.

W trakcie wspólnej zabawy na najmłodszych czekają piosenki, konkursy z nagrodami i duża dawka humoru. Bilety w cenie 15zł dostępne będą w amfiteatrze w dniu imprezy.

Dni Morza – Sail Szczecin

W najbliższy weekend, tj. w dniach 14-16 czerwca 2019, do Szczecina zawitają najpiękniejsze żaglowce z całego świata! To żeglarskie święto co roku przyciąga do miasta tysiące turystów.

Jest to również jedna z największych plenerowych imprez w naszym kraju, która gromadzi dziesiątki tysięcy odwiedzających. Jednym z bardziej oczekiwanych punktów wydarzenia jest Zlot Oldtimerów, czyli zabytkowych jednostek pływających.

Rowerowa Wycieczka Rodzinna w Augustowie

W nadchodzącą niedzielę, 26 maja, zapraszamy wszystkich miłośników jednośladów na Dziesiątą Rowerową Wycieczkę Rodzinną. Wyprawa wyruszy spod kolumny Zygmunta Augusta, zbiórka od godziny 10:30.

Trasa wycieczki prowadzić będzie nad Jezioro Sajno. W programie także wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych: ognisko, gry i zabawy.