Rehabilitacja dzieci - przewodnik

Rehabilitacja dzieci jest procesem, który ma na celu umożliwienie dzieciom osiągnięcie swojej maksymalnej sprawności i samodzielności na dalszych etapach rozwoju. Dzięki odpowiednio wcześnie podjętej rehabilitacji w wielu przypadkach możliwe jest całkowite wyeliminowanie problemu zdrowotnego u dziecka lub jego znaczne zminimalizowanie. Skuteczna rehabilitacja musi być właściwie dobrana dla danego dziecka i prowadzona pod okiem wykwalifikowanego specjalisty. Obecnie segment usług rehabilitacyjnych dla dzieci rozwija się bardzo dynamicznie, a możliwości terapeutyczne stają się coraz większe wraz z rozwojem nowoczesnych technologii.

Celem naszego serwisu jest pomoc rodzicom w znalezieniu odpowiadającej oczekiwaniom rehabilitacji dla swojej pociechy. Aby ułatwić poszukiwania, gromadzimy w jednym miejscu informacje o usługach wyłącznie z wąskiego zakresu rehabilitacji, jaką jest terapia dzieci. Jednocześnie umożliwiamy rehabilitantom, terapeutom, sklepom medycznym i innym podmiotom świadczącym usługi w dziedzinie rehabilitacji dzieci precyzyjne dotarcie do osób, które potrzebują dokładnie takiej oferty.

W serwisie można w prosty i wygodny sposób znaleźć odpowiednie usługi w swojej najbliższej okolicy, jak i na terenie całego kraju. Intuicyjny model wyszukiwania w serwisie zapewnia przyjazne dla internauty przeglądanie propozycji usług rehabilitacyjnych. Narzędzia kontaktowe natomiast usprawnią proces zdobywania szczegółowych informacji o prezentowanych ofertach bezpośrednio u źródła. Zapoznaj się z funkcjonalnością serwisu i znajdź idealnie dobraną ofertę rehabilitacyjną do potrzeb Twojego dziecka.

Aktualności

Rozbudowa Kompleksu Wodnego Placu Zabaw w Ciechocinku

W drugiej połowie sierpnia oddana została do użytku druga część Wodnego Placu Zabaw pod tężniami w Ciechocinku. Jest to obecnie jedna z największych atrakcji wodnych w tej części kraju.

Skrzydlaci jeźdźcy – ferie w muzeum, Kraków

Zapraszamy dzieci w wieku od 5 do 10 lat na warsztaty „Skrzydlaci jeźdźcy”, które odbywać się będą 29 stycznia od godziny 10:20 w Muzeum Książąt Czartoryskich w Krakowie.

ROBOPARK – Międzynarodowa Wystawa Robotów w Bydgoszczy

Wszystkich miłośników robotów, tych młodszych i starszych, zapraszamy na międzynarodową Interaktywną Wystawę Robotów ROBOPARK. Wystawę będzie można podziwiać od 17 stycznia w Galerii Pomorskiej w Bydgoszczy

Wigilijne wypieki – Junior Christmas Story, Warszawa

W najbliższą sobote, 21 grudnia zapraszamy Junior Christmas Story czyli Wigilijne wypieki z Olkiem Multanem, finalistą Masterchef Junior. To pyszne, świąteczne wydarzenie rozpocznie się o 10 w Warszawie, ul. Klimczaka 1/13.